HYRJE Etiketimet Aleksandër Gjoka

Etiketim: Aleksandër Gjoka

Tre ikonat e muzikës rock ngrene ne kembe Pallatin e Kongreseve

Tre ikonat e muzikës rock janë duke mbajtur recitalin e parë, atë të ëndrrave, në “Pallatin e Kongreseve”. Elton Deda, Redon Makashi dhe Aleksandër...

Te fundit