HYRJE Bota Sulmi me bombe ne Manchester, raportohen te pakten 22 viktima

Sulmi me bombe ne Manchester, raportohen te pakten 22 viktima

0
71

Sulmi me te pakten 22 viktima ndodhi 22:35 me orën lokale dhe sipas hetimeve të para objekt i një sulmi me bombë (me gozhda) ishte ‘Manchenster Arena’, pak pas përfundimit të koncertit ku këndonte Ariana Grande.

Publikohet video/ Gjithçka rreth tmerrit në Mançester, në dy minuta

Në video eshte permbledhur gjithcka qe ndodhi, nga sulmi, te vrapi i njerezve per te shpetuar. Mes të plagosurve ka mosha të reja dhe fëmijë.

Kjo eshte video e momentit kur degjohet sherthimi. Shihni pa koment se cfare ndodh:

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here