HYRJE Politike Pas marreveshjes se arritur, Rama e nis diten me ritualin e urimit

Pas marreveshjes se arritur, Rama e nis diten me ritualin e urimit

0
52

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me përshëndetjen tashmë të përditshme për ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook dhe njoftimin e rëndësishëm për hapjen e fushatës, me takimin e ores 18:00 te Piramida.

 

Postim i Ramës

Ai i ka uruaR gjithe shqiptaret me punimet drjejt perfundimit te bulevardit te ri te Tiranes

Ju uroj një ditë të mbarë me këtë foto të Bulevardit të ri të Tiranës më 2015 dhe sot.
Ende ka shumë për të bërë për Tiranën që duam por shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot. Prandaj do të jemi më shumë se kurrë më parë sot në 18:00 tek Piramida

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here