HYRJE Foto Ola Jordan, kërcimtarja seksi pozon topless

Ola Jordan, kërcimtarja seksi pozon topless

0
273

Bukuroshja bjonde Ola Jordan, e cila është bërë e njohur si kërcimtare në emisionin e njohur Strictly Come Dancing ka pozuar seksi dhe topless për publikimin e një kalendari. Vajza nga Polonia dukej me të vërtetë sensuale në pozat e realizuara në breg të detit.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here