HYRJE Foto Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames...

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames se Rimmel

0
181

Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel.
Por Rita Ora dukej më e përshtatshme për një shëtitje Halloween sesa një darkë rastësore me make-up si ajo qe u shfaq në Londër.
Kengetarja 22-vjecare kishte vene nje buzekuq te kuq te shndritshem dhe rimmel blu dramatik ndersa po shkonte per te ngrene dicka ne Electric Cinama, Nottin Hill.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here