HYRJE Sport Masa sigurie shtesë në Gjermani- Angli

Masa sigurie shtesë në Gjermani- Angli

0
122

Takimi midis Gjermanisë dhe Anglisë do të zhvillohet në masa shtesë sigurie. Lajmin e bëri të ditur sekretari i përgjithshëm i FIFA-s, Zherom Valke. Ndeshja pritet të jetë e nxehtë jo vetëm në fushë, por dhe në tribuna.

Valke tha: “Ne arritëm një marrëveshje me policinë e shërbimit të Afrikës së Jugut dhe do të ketë një numër masash shtesë sigurie, disa që ju mund t’i shikoni dhe disa të tjera që nuk mund të duken”.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here