HYRJE Foto Kesha provokon me tanga duke treguar vithet

Kesha provokon me tanga duke treguar vithet

0
186

Miley Cyrus nuk është e vetmja që provokon në botën e muzikës. Edhe Kesha, ka postuar në Instagram disa foto të saj me tanga dhe zhartjere duke treguar vithet. Mbi një shi letrash të arta këngëtarja ka postuar edhe disa foto dekolte, të cilat nxisin fantazinë e fansave të saj.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here