HYRJE Foto Hilary Duff dukej mahnitese teksa furnizonte Porchen e saj

Hilary Duff dukej mahnitese teksa furnizonte Porchen e saj

0
145

Eshte e veshitre te besosh qe Hilary Duff eshte nene. Ajo dukej teper ne forme teksa furnizonte makinen e saj Porche Carrera ne nje karburant ne LA. 26-vjecarja kishte veshur nje pale xhinse gri pas trupit, nje triko ngjyre geshtenje dhe dukej e buzeqeshur teksa futej ne nje supermarket ne Beverly Hills.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here