HYRJE ShowBiz Cfare ndodhi me Kim?

Cfare ndodhi me Kim?

0
471

Largimi i famshëm i Kanye West nga skena gjatë koncertit të tij në Scaramento në muajin nëntor duket se ka mërzitur më shumë seç duhet Kim Kardashian.

Në një trailer të ri të “Keeping Up With The Kardashian”, 36-vjeçarja shihet të ketë shpërthyer në lot kur ka mësuar këtë lajm.

Pasi reperi 39-vjeçar ka ndërprerë koncertin e tij, Kim shihet duke qarë me të madhe dhe duke thënë: “Çfarë ka ndodhur?

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here