HYRJE ShowBiz

ShowBiz

ShowBiz

HYRJE ShowBiz

Era Istrefi ne krye te top-listave muzikore ne Gjermani e Britani

Fillimisht e prezantonin si motrën e Nora Istrefit, por shumë shpejt ajo arriti ta krijojë personalitetin e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi,...

BBC: Dua Lipa, ylli me i ri i muzikes

Gjiganti mediatik BBC ka shkruar për talentin e këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa. Ajo është 20 vjeçe dhe ka lindur në Londër....

Vdekja e Sadnes, telenovela qe po trondit shqiptaret

Bidai, një telenovelë indiane, ka “çmendur” shqiptarët në episodin e sotëm. Sadna, aktorja kryesore e telenovelës, ka gjetur vdekjen pasi tentoi të shpëtonte një fëmijë...

Perfasqsuesi i LGBT kritikon fituesen e Festivalit te Kenges, Eneda Tarifen

Fitorja e Eneda Tarifës në Festivalin e 54-ët të Këngës në RTSH, është pasuar nga komentet e para. Një prej personazheve që ka kritikuar...

Angad Hasija (Alek): Me Saren (Sadnen) jemi thjesht shoke

Angad Hasija eshtë një model nga Punjabi. I talentuar dhe i ri, ai filloi studimet për dizajn të brendshëm, por më vonë e pa...

Floriana Garro nis nje romance te re

Lajmi i ndarjes të moderatores së “Jo vetëm modë”, Floriana Garo, bëri bujë në media, për faktin se ajo prej pesë vitesh ishte çifti...

Lori dhe Sara shesin rrobat e tyre online

Motrat Hoxha kanë zgjedhur një mënyrë interesante për të shitur gjërat që 'i kanë dalë nga qejfi'. Lori dhe Sara, falë aplikacionit "Depop", kanë...

Viola Spiro: Ja e verteta e lidhjes me Drini Zeqon

Ajo është një nga biondet më të bukura dhe seksi të ekranit… Flasim për Viola Spiron, e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut që...

Rezi dhe Pranvera nuk e fshehin dashurine e tyre

Historia e tyre e dashurisë nisi në sheshxhirimin e një filmi të ri të regjisorit Fatmir Koçi, dhe u finalizua me bashkëjetesë. Aktori i...

Ylli serb Jelena Karleusa ofendon Rita Oren, shqiptaret shryhen ne komente

Ylli serb, Jelena Karleusa gjatë gjithë ditës së djeshme dhe ditës së sotme është marrë me shqiptarët dhe Rita Orën. Ajo është ballafaquar me një...

Ja kush eshte e dashura e re e Kristiano Ronaldos

Ylli i futbollit portugez, Kristiano Ronaldo duket se e ka harruar shume shpejt Irina Shaik. Mediat e huaja shkruajne sot se futbollisti i Realit ka...

Aurela Hoxha: Jeten private e kam te shenjte

Ka kaluar pak kohe qe nga lajmi për divorcin e saj dhe kurioziteti i mediave për Aurela Hoxhën nuk është venitur aspak. Bukuroshja duket...

Te fundit