HYRJE ShowBiz

ShowBiz

ShowBiz

HYRJE ShowBiz

Klea Huta dhe Eva Murati, dy aktoret qe do luajne te “Kangur”

Eva Murati dhe Klea Huta janë dy aktoret protagoniste që janë përzgjedhur për të luajtur në serialin e ri televiziv “Kangur”, filmi që trajton...

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallise, tregon pse u nda nga e fejuara

Ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur në jetën private të aktorit të njohur të humorit të “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja. Pas dy vitesh lidhje dashurie me grimieren...

Françeska Jaçe: Ja kush mi mundeson pushimet luksoze

Ajo është një nga modelet dhe gjithashtu një nga ish-banoret e komentuara në Big Brother. Françeska Jaçe është bërë mjaft e njohur sa i...

Fjolla i “hakerrehet” Adelines: Ti je ajo qe ke nis vallen e prostitucionit

Këngëtarja Adelina Ismaili ishte në një intervistë te emisioni NIN në Klan Kosova ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se i...

Vajza e videoskandalit te FRESSH, ka mbaruar studimet per stomatologji

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar video porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin...

Sia shfaqet ndryshe

Ajo kishte vendosur të hiqte paruken bardhë e zi, që e shoqëron kudo, teksa është fotografuar në aeroportin e Los Angeles, ditën e mërkurë. Sia...

Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

Të shtunën, Ashley Graham shpërndau në Instagram pamje të realizimit të setit fotografik me bikini në Fixhi. Fotot janë bërë për revistën “Sports Illustrated” të...

Konkurrentja te “Lufta e Nuseve”: Me hoqen pjeset me te bukura, program i dhj…

Mbrëmjen e djeshme u transmetua edhe episodi i radhës i ‘Lufta e Nuseve” ku fituese kësaj here doli dasma e aktores së humorit, Rudina...

Cfare ndodhi me Kim?

Largimi i famshëm i Kanye West nga skena gjatë koncertit të tij në Scaramento në muajin nëntor duket se ka mërzitur më shumë seç...

Missi shqiptar tregon per takimin me Presidentin Trump

Një bukuroshe shqiptare ishte pjesë e prezantimit të “Miss Universe”. Bëhet fjalë për “Miss Universe Albania 2014”, Zhaneta Bylberin, e cila ka dhënë një...

“Oscar”, Moonlight filmi me i mire

Filmi “Moonlight” ka triumfuar në edicionin e 89 të “The Academy Awards”, duke rrëmbyer çmimin “Oscar” si “Filmi më i mirë”. Ceremonia madhështore është mbyllur...

Kate Upton shfaqet sexy ne kopertinen “Sports Illustrated”

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Pavarësisht thashethemeve dhe dyshimeve Kate Upton është shfaqur në kopertinën e “Sports Illustrated”, duke shkëlqyer në të. Nisi karrierën...

Te fundit