HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

EMMY, foto sensuale në bregdet

Ndryshe nga herët e tjera këngëtarja simpatike Emmy në klipin e saj të titulluar “Ama jep” ka prezantuar një imazh dhe një performancë mjaft...

Dorina, vajza e Gjergj Lekës në shoun italian “Faktor X”

Nuk thonë kot që dardha bie nën dardhë!. Lajmi që një shqiptare është kualifikuar për të marrë pjesë në reality shoun "Faktori X" bëri...

Jennifer Aniston quan veten “të vonuar”

Aktorja Jennifer Aniston e ka futur veten ne një tjetër stuhi mediatike. Gjate një emisioni talk-shou, ajo e ka quajtur veten "te vonuar" dhe...

Njerëzit e famshëm që lënë paratë në bixhoz

Ndërmjet ceremonive të ndarjes së çmimeve, premierave të filmave dhe sesioneve fotografike disa prej personazheve të famshëm e kalojnë kohën në ambientet e kazinove....

Inna: Rashë në dashuri me shqiptarët!

Përshëndetje Inna! Ku jeni në këto momente dhe me çfarë jeni duke u marrë? Përshëndetje! Gjendem në shtëpi, në Bukuresht. Dje kreva një sesion fotografik...

Interviste me 2 kubiste

"Vlonjatët janë ata që na kanë pritur më mirë dhe aty kënaqemi më shumë". Ky është vlerësimi që dy kubistet-balerina bëjnë për Vlorë, qytetin...

Ja femrat e politikës që kanë pozuar nudo

Të freskëta prej suksesit në zgjedhjet parlamentare, një grupe politikanesh ceke kanë pozuar për një kalendar për të theksuar rritjen e pranisë së femrave...

Premtimi i “çmendur” i pornostares holandeze

Tashmë tifozët holandezë, por jo vetëm, kanë një motiv më shumë për të mbështetur skuadrën e Bert Van Marvijk. Bobi Eden, një pornostare e...

90 ditë burg për Lindsay Lohan

Ka shpërthyer në lot, ndërsa gjykatësit lexuan vendimin kundër saj. Gati nuk i besonte veshëve. Lindsay Lohan është denuar nga Gjykata ne Kaliforni me...

Nik Xhelilaj, aktori më i mirë

Fitore domethënëse për kinematografinë shqiptare në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Moskë, me filmin “Shqiptari”. Filmi në fjalë mori dy cmime, për ...

Reklama e kopjuar e Ciljetes

Javën që shkoi teksa në TVSH shfaqej reklama... Çiljeta në formën e saj më seksi se kurrë, duke flirtuar me dy pushues të veshur...

Berlusconi, nje tjeter pasion i pa shprehur

Pika e dobët e "donzhuanit" Silvio Berluskoni, dihet që janë femrat, por ajo që i ka rrëmbyer zemrën është ish-bashkëshortja e tij Veronika Lario…...

Te fundit