HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Mark Zuckerberg, njeriu i vitit në revistën “Time”

Për ndërlidhjen e më shumë se gjysmë miliardi njerëzish dhe rregullimin e marrëdhënieve sociale mes tyre, për krijimin e një sistemi të ri të...

Vajza e Azemit, Rudina, 12 vjet pas humbjes së babait…

Me hapin e vogël dhe me një dosje në dorë zbret nxitimthi shkallët e Ministrisë së Jashtme. Është Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit....

Berisha: Të pathënat e themelimit të PD-së dhe regjimin komunist e drejtonte Nexhmija, jo...

Zoti Berisha, kanë kaluar pothuajse 20 vjet që nga viti 1990, nga dita që ju vendosët të hiqni dorë nga profesioni i mjekut që...

Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta behen serisht protagoniste pas zenies me grushta

Përleshja të dielën pas mesnate, këngëtaret denoncojnë njëra-tjetrën Incidenti ka nisur me fjalë dhe ka përfunduar me dhunë fizike mes dy këngëtareve vonë pas mesnatës...

Vëllai i kryeparlamentares Jozefina Topalli, konsull në Milano

Emërimi i dhëndrit në Ambasadën Shqiptare në Paris është vetëm 'maja e ajsbergut' në emërimet e ndikuara nga kryetarja e Kuvendit. Kësaj here bëhet...

Italianët film porno për Shqipërinë e ’97-s

Ndoshta, sepse, kur mundohesh të përkthesh nga anglishtja në shqip, ato çka thuhen gjatë akteve seksuale në filmat pornografik amerikan, përkthimi del më tepër...

James Blunt: Kam shmangur Luftën e Tretë Botërore në Kosovë

Dihej se këngëtari James Blunt, autori i këngës “You are beautiful” dhe shumë hiteve të tjera, ka qenë ushtar për një kohë të gjatë...

Argita Berisha në prag divorci? Zbulohet “burimi i lajmit”

Është një njeri i afërt i familjes ai që ka mbushur këto ditë Tiranën me thashetheme për një divorc të mundshëm mes Argita Berishës...

“Mami, edhe 2000 lekë na kanë mbetur në shtëpi”

Banorët e Sukthit thanë se ata kanë përshtatur një stallë lopësh në afërsi të vendit të tragjedisë, ku ajo është strehuar. Në orët e...

“Nuk jetojmë dot më si njerëz normalë”

Nëna e Klodit, thirrje Liri Berishës dhe Jozefina Topallit. Ndihmoni familjen time! Jeta e nënës së Klodit ka ndryshuar 100 për qind në harkun kohor të...

Stresi: Lutemi për Denisin, fansat t’i thonë STOP dhunës

Pas botimit të historisë së Denisit, Arkimed Lushaj bën thirrje për qetësi dhe rrëfen si nisi konflikti që ka ndezur gjimnazistët Ajo që ka ndodhur...

Karla Bruni përçan Evropën mes fansave të saj dhe atyre që e urrejnë.

Ajo që është e sigurtë, është se në Paris ajo është bërë më e fuqishme se sa parashikohej. Jo vetëm në pallatin Elize, por...

Te fundit