HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Bill Klinton: Kam dërguar vetëm 2 e-maile kur isha president

Ish- presidenti amerikan, Bill Klinton, në një rrëfim përpara një audience me fansa të teknologjisë ka thënë se ka dërguar vetëm 2 e-maile gjatë...

Erinela Bitri ka një lidhje jashtë shtëpisë.

Erinela Bitri në qendër të vëmendjes mediatike. Këtë herë shkak është bërë zbulimi i një lidhjeje që ajo ka jashtë shtëpisë së "Grande Fratello"....

Berisha feston Shën Valentinin

Shen Valentini eshte festuar edhe nga kryeministri Sali Berisha, por ndryshe Ai ka zgjedhur qe kete feste ta bashkoje me nje tjeter feste te...

Qosja: Situata ne Shqiperi teper e tensionuar, kjo situatë po e rraskapit popullin

Në një intervistë me gazetaren Rudina Xhunga, akademiku i njohur kosovar Rexhep Qosja, i bën një analizë gjendjes në Shqipëri, duke parë si çelës...

Bashkeshoti i Katy Parry puthet me nje bionde

Ndërsa bashkëshortja e tij, Katy Parry, është duke u përqendruar tek turi i saj i ri, Rusell Brand kaloi një kohë shumë të mirë...

Një ditë nga jeta e të “penduarit” Dritan Prifti

Fushata denoncuese që ka marrë Dritan Prifti ka detyruar që të mobilizohet jo vetëm e gjithë politika por dhe drejtësia. Që në fillim që...

Ja 15 eksperienca që duhet të kalosh para martesës

Nëse një ditë vendos të  martohesh, konsultohu atëherë me këtë listë gjërash argëtuese, të çmendura dhe absurde që duhet të provosh përpara se të...

Pornostarja shqiptare rrefen per karrieren

Aktorja shqiptaro-amerikane Breanne Benson (emër arti) është një miks i pamjes ekzotike me disa forma që rrallë shihen në industrinë e pornografisë. Duket se...

Zhdukja e vajzës 6-vjeçare, prindërit në prag të divorcit

Policia e Kukësit bëri të ditur se prindërit e Bleona Matës janë në prag të divorcit. Ndërsa kërkimet për gjetjen e vajzës së tyre...

Zbulohen fotot: Pushimet e çiftit Berisha me fëmijët e Enver Hoxhës

Në këtë foto shihet në një varkë në Liqenin e Pogradecit, kryeministri i sotëm i Shqipërisë, Sali Berisha dhe gruan e tij, së bashku...

Adi Krasta: Ju rrëfej jetën time midis famës dhe familjes

Krenaria e brishtë e Adi Krastës shfaqet në formën e një buzëqeshje artisti ku rrezatohet madhështia e thjeshtësisë, duket sikur në të synohet zgjimi...

Mark Zuckerberg, njeriu i vitit në revistën “Time”

Për ndërlidhjen e më shumë se gjysmë miliardi njerëzish dhe rregullimin e marrëdhënieve sociale mes tyre, për krijimin e një sistemi të ri të...

Te fundit