HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

“Nuk jetojmë dot më si njerëz normalë”

Nëna e Klodit, thirrje Liri Berishës dhe Jozefina Topallit. Ndihmoni familjen time! Jeta e nënës së Klodit ka ndryshuar 100 për qind në harkun kohor të...

Stresi: Lutemi për Denisin, fansat t’i thonë STOP dhunës

Pas botimit të historisë së Denisit, Arkimed Lushaj bën thirrje për qetësi dhe rrëfen si nisi konflikti që ka ndezur gjimnazistët Ajo që ka ndodhur...

Karla Bruni përçan Evropën mes fansave të saj dhe atyre që e urrejnë.

Ajo që është e sigurtë, është se në Paris ajo është bërë më e fuqishme se sa parashikohej. Jo vetëm në pallatin Elize, por...

EMMY, foto sensuale në bregdet

Ndryshe nga herët e tjera këngëtarja simpatike Emmy në klipin e saj të titulluar “Ama jep” ka prezantuar një imazh dhe një performancë mjaft...

Dorina, vajza e Gjergj Lekës në shoun italian “Faktor X”

Nuk thonë kot që dardha bie nën dardhë!. Lajmi që një shqiptare është kualifikuar për të marrë pjesë në reality shoun "Faktori X" bëri...

Jennifer Aniston quan veten “të vonuar”

Aktorja Jennifer Aniston e ka futur veten ne një tjetër stuhi mediatike. Gjate një emisioni talk-shou, ajo e ka quajtur veten "te vonuar" dhe...

Njerëzit e famshëm që lënë paratë në bixhoz

Ndërmjet ceremonive të ndarjes së çmimeve, premierave të filmave dhe sesioneve fotografike disa prej personazheve të famshëm e kalojnë kohën në ambientet e kazinove....

Inna: Rashë në dashuri me shqiptarët!

Përshëndetje Inna! Ku jeni në këto momente dhe me çfarë jeni duke u marrë? Përshëndetje! Gjendem në shtëpi, në Bukuresht. Dje kreva një sesion fotografik...

Interviste me 2 kubiste

"Vlonjatët janë ata që na kanë pritur më mirë dhe aty kënaqemi më shumë". Ky është vlerësimi që dy kubistet-balerina bëjnë për Vlorë, qytetin...

Ja femrat e politikës që kanë pozuar nudo

Të freskëta prej suksesit në zgjedhjet parlamentare, një grupe politikanesh ceke kanë pozuar për një kalendar për të theksuar rritjen e pranisë së femrave...

Premtimi i “çmendur” i pornostares holandeze

Tashmë tifozët holandezë, por jo vetëm, kanë një motiv më shumë për të mbështetur skuadrën e Bert Van Marvijk. Bobi Eden, një pornostare e...

90 ditë burg për Lindsay Lohan

Ka shpërthyer në lot, ndërsa gjykatësit lexuan vendimin kundër saj. Gati nuk i besonte veshëve. Lindsay Lohan është denuar nga Gjykata ne Kaliforni me...

Te fundit