HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Modelja shqiptare mbron Gaddaf-in: “Lufta bëhet për naftën”

Në Romë është programuar të zhvillohet një protestë pro Muamar Gaddafi-t dhe kundër sulmeve të NATO-s mbi Libi, e organizuar nga një agjenci modelesh....

Helena Kadare: Ju rrëfej testamentin tim letrar dhe jetën me Ismailin

Helena Kadare dhe Besa Myftiu me veprën e tyre hynë në universalitetin e temës së Panairit të librit të Brukselit. Panairi u mbajt...

Simona: Ju rrëfej anën e panjohur të Nedës dhe raportet me banorët

Banorët e “Big Brother Albania 4” janë bërë tashmë si pjesë të çdo familje shqiptare. Veç anëtarëve natyralë, familjeve iu është shtuar dhe Neda,...

Kur e kane humbur yjet e Hollivudit virgjerine

Angelina Jolie: Ne moshen 14 vjec Pasi bera seks për herë të parë, "nuk e kam ndier mjaft emocione" ka thënë ajo. Pra, për tu...

Shakira, Beyonce ose Lady Gaga do të vijnë në Kosovë

Beyonce, Shakira apo Lady Gaga? Këto janë vetëm disa emra nga të cilët kanë nxitur debate në Presidencë. Janë vetëm emrat e muzikës botërore,...

Soni Malaj dhe Mirko vazhdojne jeten ne Spanje

Ajo vijon të mbetet këngëtarja më e dashur për shqiptarët. Ndonëse prej një viti i mungon skenave të festivaleve e spektakleve muzikore, këngët e...

Neda, profili i personazhit fitues në “Big Brother”

Pjesëmarrja në spektaklin “Big Brother” të detyron shpesh që të japësh nga vetja gjëra që më shumë se janë të tuat, janë ato që...

Lek Plepi sjell ide për fushatën elektorale

Fama e papritur e Lek Plepit ka mbërritur deri tek Flamuri. Në fillim shqetësimet erdhën nga Shkodra, më pas nga Tirana dhe tani nga...

Elsa Lila per pak dite pret te behet nene me vajzen, Evita

Elsa Lila është nga ato këngëtare për të cilat shqiptarët kanë një dashuri të veçantë. Sepse e kanë parë që të vogël të ngjitet...

Cmimet Oscar: Filmi King’s Speech thyen rekordet

Oscar-ët u shpalosën dje me gjithë madhështinë e tyre në një mbrëmje gala që mbajti miliona njerëz me sytë në ekran për shtatë orë....

Kozeta Kurti: “Kilometri 28 mijë” më jep siguri!

Prezantuesja dhe gazetarja e njohur Kozeta Kurti shfaqet ketë vit para publikut me një format të ri televiziv. Në intervistë për gazetën “Tirana Observer”,...

Shakira-Pique zyrtarizohet marredhenia

Pas shumë zërave, vjen më në fund fotoja që zyrtarizon lidhjen: Shakira dhe Pique, të kapur për dore duke dalë nga një restorant i...

Te fundit