HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Valbona Selimllari se shpejti me nje program te saj

Nëse ka një personazh shqiptar, për të cilin publiku bie në një mendje unanimisht në preferencë, është pa diskutim ish Miss Shqipëria, Valbona Selimllari...

Klea Huta dhe Eva Murati, dy aktoret qe do luajne te “Kangur”

Eva Murati dhe Klea Huta janë dy aktoret protagoniste që janë përzgjedhur për të luajtur në serialin e ri televiziv “Kangur”, filmi që trajton...
Bora Skreli

Video +18. Ja kush eshte studentja qe i postuan videon

Mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale qarkulloi një video e shkurtër e një vajze që dëgjohet të thoshte: Unë jam super p**. Videoja është postuar...

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallise, tregon pse u nda nga e fejuara

Ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur në jetën private të aktorit të njohur të humorit të “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja. Pas dy vitesh lidhje dashurie me grimieren...

Denoncimi ndaj saj, Roza Lati: “Do ta paguaj me kastravecë”

Plot 90 mijë euro është shuma që pronari i një dyqani kafshësh në Tiranë u kërkon prezantueses Roza Lati dhe këngëtares Iva Aliko si...

Monika Kryemadhi ka nje mesazh te veçante per te birin

Monika Kryemadhi ka shënuar gëzimin e dytë për dy ditë. Dje bashkëshorti i saj u zgjodh President, ndërsa sot djali i çiftit mbush 17...

Françeska Jaçe: Ja kush mi mundeson pushimet luksoze

Ajo është një nga modelet dhe gjithashtu një nga ish-banoret e komentuara në Big Brother. Françeska Jaçe është bërë mjaft e njohur sa i...

Moderatorja sybukur se shpejti do te behet nene

Moderatorja sybukur, Iva Mera dhe partneri i saj, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Ajo në fakt është shumë e rezervuar...

Fjolla i “hakerrehet” Adelines: Ti je ajo qe ke nis vallen e prostitucionit

Këngëtarja Adelina Ismaili ishte në një intervistë te emisioni NIN në Klan Kosova ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se i...

Vajza e videoskandalit te FRESSH, ka mbaruar studimet per stomatologji

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar video porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin...

Sia shfaqet ndryshe

Ajo kishte vendosur të hiqte paruken bardhë e zi, që e shoqëron kudo, teksa është fotografuar në aeroportin e Los Angeles, ditën e mërkurë. Sia...

Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

Të shtunën, Ashley Graham shpërndau në Instagram pamje të realizimit të setit fotografik me bikini në Fixhi. Fotot janë bërë për revistën “Sports Illustrated” të...

Te fundit