HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Beyonce, fatura prej 2 milionë dollarë për të lindur

Mungon fare pak nga lindja e binjakëve të këngëtares Beyonce. Artistja amerikane, në dallim me shtatzëninë e parë, ka vendosur në marrëveshje me të...

Aktori Florian Binaj shpreh dashurine per femijet me nje tatuazh te vecante

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit. Por përveç se shumë i talentuar, Flori është dhe një familjar shumë i përkushtuar. ...

Cristiano Ronaldo behet baba perseri

Futbollisti i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo ëshë bërë baba i dy binjakëve me nënë zëvendësuese. Fëmijët, një djalë dhe një vajzë të quajtur Mateo...
Megi Duro

Megi ka lene Ameriken per te drejtuar lokalin e saj ne Korçe

Bukuroshja Megi Duro ka lënë Amerikën dhe ka ardhur të investojë në Shqipëri. 23-vjecarja ka perfunduar studimet ne Florida dhe i eshte perkushtuar plot...

Demi Rose shfaqet topless ne Ibiza

Ajo ishte e lumtur që të prezantonte pak ditë më parë linjën e vet të të brendshmeve, por vetë në Ibiza zgjodhi të hynte...

Sadije Berisha, ish-gruaja e Shkelzen Berishes: Isha 20 vjeç, e virgjër me flokë të...

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sadije Berisha publikon një foto të vjetër nga martesa me shkuesi. Sadija nxjerr nga arkivat foton...

Armina Mevlani nostalgjike per ditelindjen

Armina Mevlani ka shperndare ne profilin e saj ne instagram me ndjekesit detaje nga ditelindja nje vit me pare. Ajo duket nostalgjike dhe shprehet...

Sportisti Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku do martohen se shpejti

Sportisti Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku kanë vetëm 6 muaj të lidhur por janë gati për të bërë një hap të rëndësishëm siç...

Jonas Blue publikon klipin e tij te realizuar ne Shqiperi. Merr pjese edhe biznesmeni...

Jonas Blue, ylli britanik ka publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me William Singe, “Mama”. Dj dhe producenti...

Tre ikonat e muzikës rock ngrene ne kembe Pallatin e Kongreseve

Tre ikonat e muzikës rock janë duke mbajtur recitalin e parë, atë të ëndrrave, në “Pallatin e Kongreseve”. Elton Deda, Redon Makashi dhe Aleksandër...

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson fotografohen nga Daily Mail

Paparacet e Daily Mail kane fotografuar biznesmenin Fatmir Hysenbelliu me aktoren dhe njëkohësisht modelen e njohur amerikane Pamela Anderson. Ata jane fotografuar teksa dilnin...

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi behen prinder

Gazetarja, Bieta Sulo ka sjellë në jetë te dielen fëmijën e saj të parë, duke u bere vete dhe duke bere Alban Dudushin prinder...

Te fundit