HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Granit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

Më në fund futbollisti i njohur i Zvicrës ka vendosur t’i propozojë të fejuarës së tij bukuroshe. Ai ka zgjedhur një vend romantik e...

Jonida Maliqi ndahet nga biznesmeni, Gent Prizreni

Pas shumë thashethemesh për një ndarje të Jonida Maliqit dhe bashkëshortit të saj, duket se në Gjykatë ka mbërritur padia për divorc. Zgjidhja e...

Alban Skenderaj humbet nenen, vuante nga nje semundje e rende

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj. Këngëtari...

Alesia Bami: Jam ‘single’ dhe dua t’i kushtohem vetëm karrierës sime

Ajo është një nga femrat më seksi në vendin tonë. Alesia Bami ka ditur se si ta fitojë famën, pavarësisht thashethemeve rreth saj. Modelja tregon...

Sa keq! Si e festoi Emina Cunmulaj përvjetorin e martesës

Modelja e bukur shqiptare Emine Cunmulaj sot festoi dy vjetorin e martesës me burrin e saj miliarder Sam Nazarian mirëpo dicka e keqe i...

Mosha kur femrat arrijnë kulmin e kënaqësisë seksuale

Kur është në pyetje kulmi i kënaqësisë gjatë marrëdhënieve seksuale, shumë prej jush mendojnë se përgjigja fshihet pas kohëzgjatjes së aktit, intensitetit të tij...

Bjondja seksi qe i hutoi njerezit ne mitingun e LSI

Një foto e bërë vetëm pak ditë më parë në Tiranë, ka mbërritur pranë redaksisë JOQ. Njëri nga simpatizantët e LSI-së i pranishëm në miting,...
Floriana Garo me te fejuarin

Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

Floriana Garo, prezantuesja e njohur e televizionit ka marre nje vendim qe i ka surprizuar miqte e saj ne Instagram diten e sotme. Ajo...

Elvana Gjata nis zyrtarisht karrierën ndërkombëtare, bashkëpunon me David Guetta-n

Është publikuar kënga më e re e Elvana Gjatës. "Forever is over", një mesazh i drejtpërdrejtë, i përcjellë me zërin e fuqishëm të Elvana Gjatës,...

Stella Sallaku, inxhinierja qe u be stiliste me fame

Zgjodhëm të shkonim tek një vajzë e re por me një pasion të madh. Atelie e saj modeste prodhon veshje të dizejnuara në një...

Noizy: Pasioni i tij për makinat kushton shumë

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, duket se nuk di të ndalet, kur bëhet fajlë rreth pasioni i tij për makinat, ato luksoze. Koleksionit të...

Dua Lipa bashkëpunon me Chris Martin të Coldplay për një këngë të re në...

Këngëtarja britanike Dua Lipa bashkëpunoi me liderin e grupit Coldplay Chris Martin në albumin e saj të ardhshëm. Këngëtarja 21-vjeçare, e cila është autorja e...

Te fundit