HYRJE Foto

Foto

Foto

HYRJE Foto

Jen Selter po i çmend te gjithe me te pasmet e saj

Jen Selter, e cila kohëve të fundit është shndërruar në një sensacion të rrjeteve sociale, për shkak të së pasmeve të saja, ka thënë...

Ja cfare pa interesante Leonardo di Caprio te modelja e re

Ajo eshte vetem 21 vjec, por Nina Agdal ka qene kopertine e nje reviste sportive, ka marre pjese ne reklama te ndryshme dhe madje...

Ellie Goulding vishet retro, me nje bluze te ndritshme dhe pantallona lekure

Ellie Goulding duket qarte qe eshte frymezuar nga vitet 60 teksa kishte veshur nje T-shirt roze dhe nje pale pantallona lekure. 27-vjecarja bjonde dukej...

Skandal ne Liban, skiatorja olimpike me foto topless

Fotot toples për një kalendar, që bënë xhiro nëpër rrjetet sociale dhe një ministër që kërkon hetim për këtë, është gjithçka që i ka...

Miss Fundshpina do te mbeshtese kombetaren braziliane

Rreth 200 milione braziliane do te bejne tifo per skuadren e tyre kete vere teksa shpresojne te fitojne kupen e Botes per here te...

Megan Gale pret femijen e saj te pare

Megan eshte 6-muajshe shtatezene me femijen e saj te pare dhe mesa duket eshte shume e mahnitur me ndryshimet e trupit te saj. Modelja...

Miley Cyrus provokon me gjuhen dhe veprimet e saj

Gjuha e saj ka terhequr aq shume vemendje sa do te duhej nje PR dhe nje menaxher. Kengetarja 21-vjecare filloi turin ne Vancouver, Kanada...

Vajzat seksi te Eddie Murphy, pozojne me te brendshme

Ai eshte babai i 7 femijeve nga 4 gra te ndryshme. Dy nga vajzat e Eddie Murphy, Bria, 24-vjeç dhe Shayne, 19 vjeç, kane...

Rita Ora shkon ne palester pas mberritjes ne Los Angeles

Ajo kishte kohe qe nuk vizitonte Los Angeles por sapo e beri kete mendoi per trupin e saj,  teksa u fotografua  ne nje qender...

Kelly Brook, ja si ti mahnisni meshkujt per Shen Valentin

Kelly Brook eshte shume krenare per format e saj trupore dhe ne keto foto shihet perse, tamam ne kohe per diten e Shen Valentinit. Modelja...

Xixellonja ne nje pyll ne Japoni, foto mahnitese

Që drita e një xixëllonje natën mund të krijojë një atmosferë magjike është një diçka e dallueshme, por duke e parë se si ato...

Margot Robbie, ylli i Wolf of Wall Street, me nje fytyre engjellore

Per momentin ajo eshte nje nga yjet me seksi ne Hollywood por per te arritur deri ketu bukuroshes Australiane i eshte dashur shume pune....

Te fundit