HYRJE Foto

Foto

Foto

HYRJE Foto

Aferdita Dreshaj, nje “Belfie” seksi

Modelja seksi Afërdita Dreshaj ka publikuar një “Belfie” mjaft provokuese në të cilën shfaqet së bashku me një shoqen e saj duke prekur pjesët...

Tifozet holandeze ne qiellin e shtate

Ka nisur me kritika ky Botëror në Brazil, por ndeshja mes Spanjës dhe Holandës ka kthyer magjinë e futbollit. Kampionët e botës në fuqi janë...

Miley Cyrus vijon te provokoje fansat, tregon te pasmet

Miley Cyrus vijon të provokojë gjatë koncerteve të saj. Edhe këtë herë Cyrus ka përdorur të pasmet e saj gjatë performancës duke skandalizuar të pranishmit...

Naya Rivera shfaqet hot teksa shijon pushimet ne nje jaht

Naya Rivera i ka servirur fansave një set fotosh “të nxehta” gjatë pushimeve të saj me jaht në Meksikë. E shoqëruar nga një grup...

Casey Batchelor duke bere disa selfie sexy

Casey Batchelor së fundmi ka deklaruar se nuk do të pozojë më topless për asnjë revistë. Ndërsa ka vendosur këtë gjë për të tjerët,...

Vildane Zeneli shijon pushimet ne Aruba

Super modelja Vildane Zeneli po i shijon ne maksimum pushimet e saj ne Aruba. Ajo ka postuar disa foto ne rrjetin Instagram ku shfaqet...

Beyonce ndan disa foto personale me Jay Z dhe vajzen Blue Ivy

Beyonce sapo perfundoi turin e saj te koncerteve ne fund te Marsit dhe eshte e kuptueshme qe ylli i hitit Crazy in Love, do...

Vildane me mbathje teper te vogla per te pasmet e saj

Modelja teper hot Vildane Zeneli, tregon perseri format e saj bombastike. Ne nje postim ne instagram modelja shprehet se te mbathurat e saj jane...

Kim Kardashian mezi mbulon te pasmet me nje pale mbathje te vogla

Ajo terheq shpesh vemendjen me veshjen e saj pasi i preferon teper te ngushta. Por kesaj rradhe Kim Kardashian ekspozoi me teper sec duhet...

Hilary Duff dukej mahnitese teksa furnizonte Porchen e saj

Eshte e veshitre te besosh qe Hilary Duff eshte nene. Ajo dukej teper ne forme teksa furnizonte makinen e saj Porche Carrera ne nje...

Modelja Charlote Springer, e dashura e re e Adnan Januzaj

Jeta private e Adnan Januzajt po bën bujë në mediat britanike. Supertalenti shqiptar përflitet për një lidhje dashurie me modelen angleze, Charlote Springer. Sipas...

Miranda Kerr shvishet per reklamen e re te Reebok

Tashme ajo nuk e ka me problem te tregoje pjeset e saj me te bukura teksa shfaqej ne nje reklame provokuese. Supermodelja 30-vjecare australiane...

Te fundit