HYRJE Foto

Foto

Foto

HYRJE Foto

Nje vizite ne shtepine e John Travolta

Po, ata janë aeroplanë te vërtetë . Kur të jeni te ftuar në një parti në rezidencën Travolta , ju lutem të lejoni dy...

Imazhe surrealiste ne nje realitet alternativ

Martin de Pasquale ishte vetëm një vjeç kur lindi Photoshopi në botë. Por sot, në ditëlindjen e 25 të Photoshopit, ai është një nga...

Modelja single, Irina Shayk, topless ne kopertinen e Sport Illustrated

Modelja seksi Irina Shayk është shfaqur topless në setin më të fundit fotografik për kopertinën e revistës “Sport Illustrated. Rusja provokuese tregoi edhe njëherë...

Gwyneth Paltrow, 42 vjeç, tregon trupin ne plazh pas nje diete

Aktorja 42-vjeçare Gwyneth Paltrow është fotografuar në plazhet e Meksikës duke u relaksuar ndërkohë që ka ekspozuar edhe linjat e saj e veshur vetëm...

Shtepia qe duket sikur lundron mbi det

Firma australiane F2 ka ndertuar nje shtepi ku nderthuren elegantja dhe modernja. Arkitektet kane perdorur disa efekte vizuale qe krijojne nje shtepi luksi duke...

Vendos leter te shndritshme ne makinen e tij. Mahnitese gjate nates

Ky djale vendos nje leter te shndritshme ne nje Toyota 86 GTS te 2014 dhe rrezultati eshte mahnites. Ajo shkelqen naten sapo i bie...

Çfare do fusni ne nje shtepi 8 m2

Shpëtojini rrëmujës dhe do të thjeshtoni jetën tuaj. Sa shpesh e keni dëgjuar kete fraze dhe injoruar atë? Dhjetë vjet më parë një grua...

Prindërit u tregojnë fëmijëve si vijnë në jetë

Duket se ky proces është më i vështirë për prindërit, sesa për fëmijët!

Rosie Huntington-Whiteley shkelqen me nje fustan te bardhe

Ajo eshte nje nga modelet me te famshme te Victoria's Secret. Ajo u fotografua te Shtunen ne Malibu teksa ecte buze detit dhe sigurisht...

Beatrix Ramosaj tregon te pasmet teper seksi

Beatrix Ramosaj ka treguar nëpërmjet fotove në rrjetin e saj social që po kalon pushimet në bregdetin shqiptar. Ajo ka postuar disa foto ku duken...

Rihanna ben tifo per Gjermanine

Ndersa ndeshja kishte arritur ne nje pike qe duhej pak gjalleri, kete gje e beri te mundur Rihanna, duke bere tifo per Gjermanine. Kengetarja...

Te fundit