HYRJE Big brother

Big brother

Big brother

HYRJE Big brother

Ejona provokon Ademin, sebep behet fundi i shkurter

Ademit i duket shumë i shkurtër fundi i Ejonës, ja cfare i thote ai ne bisede e siper qe duket se eshte e tensionuar...

Çunat fusin ne sherr 2 bjondet, fillon xhelozia mes tyre

Donjeta dhe Fotini prej fillimit të spektaklit kishin krijuar një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Ato kanë pasur edhe përplasjet e para mes njëra-tjetrës...

Armela dhe Sidrita dyshojne se cunat kane nje mision

Armela dhe Sidrita mendojnë se çunat kanë një mision dhe thonë se misionin mund ta ketë njëri prej tyre, ose të gjithë. Më shumë dyshojnë...

Big Brother, debat midis 2 lezbikeve: Ça sikleti ke?

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë...

Big Brother 9, motër e vëlla hyjnë në shtëpi, por…

Ka nisur sot në mbrëmje Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh,  e cila...

Te fundit