HYRJE Autorët Postime nga M. Lacka

M. Lacka

832 POSTIME 0 KOMENTET

4 kura natyrale per fytyren,celulitin,thonjte dhe floket

Për të parandaluar plakjen e fytyrës, madje edhe gjyshet tona kishin traditën e përgatitjes se Maskave kundra rrudhave te pergatitur ne kushtet e...

Shenkoll, prokurori goditet me shkelma dhe grushta nga i denuari

LEZHE - Burgu i sigurisë së lartë në Shënkoll është përfshirë nga një ngjarje e paprecedente. Një prokuror është goditur me grushte e shkelma nga...

Teknologjia në arsim, notat me mesazh prinderve

Me nisjen e vitit të ri shkollor, u bë e ditur se nxënësit nuk do të kenë mundësi falë teknologjisë që do të implementohet,...

Shpërthim në kryeqytet

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mbrëmjen e së dielës zonën pranë sheshit “Shtraus” në kryeqytet, e njohur ndryshe si “Xhamlliku”. Shpërthimi ka ndodhur rreth...

Te fundit