HYRJE Autorët Postime nga K. Kicollari

K. Kicollari

62 POSTIME 0 KOMENTET

Armela dhe Sidrita dyshojne se cunat kane nje mision

Armela dhe Sidrita mendojnë se çunat kanë një mision dhe thonë se misionin mund ta ketë njëri prej tyre, ose të gjithë. Më shumë dyshojnë...

Vlore, pallati i projektuar 13-katesh, do te shembet me tritol

Pallati i projektuar për 13 kate në bulevardin kryesor të Vlorës do të shembet me shpërthim të kontrolluar. Inspektorë të IKMT-së ishin dje në vend...

Big Brother, debat midis 2 lezbikeve: Ça sikleti ke?

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë...

Shokon Le Pen: Nqs fitoj zgjedhjet do anuloj njohjen e Kosoves

Kandidatja presidenciale Marine Le Pen ka deklaruar se kur të bëhet presidente e Francës do ta nisë anulimin e njohjes së Kosovës. Le Pen,...

“Bomba me sahat” ne fund te Paqesorit.

Shkencëtarët kanë zbuluar në fund të Oqeanit Paqësor rezervuarin më të madh natyror deri më tash, i ashtuquajturi “baseni” i metanit. Ky zbulim ka shqetësuar...

Vdes aktori i filmit ‘X-Men’

Vdes ne moshen 27 vjecare, pas nje semundje te pasherueshme aktori i filmit 'X-Men' dhe 'Iron man3' Trevor Habberstad. Lajmi u be i ditur nga...

Alketa Vejsiu “joshet”nga Ledion Lico.

Alketa Vejsiu është një nga fytyrat më të njohura të televizionit Klan ku prezanton disa nga emisionet më të ndjekura, së fundmi edhe sezonin...

Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

Të gjithë do ishin në një mendje që ajo ka një pamje shumë të këndshme, një zë të ngrohtë dhe një qëndrim princeshe, por...

Perplaset avioni me pasagjere ne Australi.

Një aeroplan i vogël është përplasur me një qendër tregtare, pranë aeroportit Essendon, në Melbourne të Australisë. Avioni u përplas me Direct Factory Outlet dhe...

Të famshmet që janë më pak se 1.60 cm

Je petite dhe dëshiron të dish se cilat veshje mund të të japin disa pont ekstra në dukje? Atëherë ky artikull do të të...

10 vjet nga tragjedia e 9 janarit.

Sot bëhen 10 vjet nga tragjedia e 9 Janarit, ku në tentativë për të udhëtuar drejt Italisë, u mbytën 20 persona ndërsa 8 të...

Motra e Danieles: Ajo e dinte qe do vdiste.

Një tjetër dëshmi tronditëse lidhur me vrasjen e katërfishtë vjen nga motra e Danjela Meçollarit. Miranda Metja tregon për News 24 se 30-vjeçarja e...

Te fundit