HYRJE ShowBiz Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

Ashley Graham shfaqet “sexy” ne Fixhi

0
375

Të shtunën, Ashley Graham shpërndau në Instagram pamje të realizimit të setit fotografik me bikini në Fixhi.

Fotot janë bërë për revistën “Sports Illustrated” të muajit shkurt dhe modelja e bëshme 29-vjeçare pozon me kostume banje shumë seksi.

Ashley Graham ka rreth 6 milionë ndjekës në Instagram dhe po vazhdoi me postime të tilla, me siguri që ky numër do të pësojë rritje të vazhdueshme.

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here